Kontakt os

Total Reklame har base i Aarhus-området, og vi har kunder i hele Danmark. Vi er efterhånden én af de “gode gamle” i branchen, da vi har eksisteret siden 1997.

Adresse: Byvej 5, 8543 Hornslet
Telefon: 8779 0000 / 4040 3204

Følg med på sociale medier

Hvem er vi hos Total Reklame?

Total Reklame er et lille team med tilsammen rigtig mange års erfaring med reklameartikler og firmagaver. Vi er klar ved telefonen og på mailen til en snak om, hvordan vi på bedste vis kan markedsføre jer visuelt.

Johnny Vejby Mortensen
Indehaver - tlf. 4040 3204
johnny@totalreklame.dk
Torben Christensen
Salgschef – tlf. 2826 7340
torben@totalreklame.dk
Sine Vester
Grafisk designer – tlf. 8779 0000
sine@totalreklame.dk
Alan Skyum Nielsen
Sælger – tlf. 6064 8258
alan@totalreklame.dk
Camilla Mortensen
Kontor – tlf. 2023 3204
camilla@totalreklame.dk
Pia Mortensen
Bogholderi – tlf. 8779 0000
kontor@totalreklame.dk
Jonathan Mortensen
Kontor/Sælger – tlf. 8779 0000
jonathan@totalreklame.dk